Portatif bebek beşiklerinin birçok çeşidi vardır ve ihtiyaca göre tasarlanmıştır. Bu portatif beşikler bebeklerin boy ve kilo ortalamasına göre 2 veya 2,5 yaşına kadar kullanım için uygundur. Halk arasında çingene salıncağı olarak da geçen bu beşikler bebeğinize konforlu ve sağlıklı bir uykunun yanı sıra içinde bulunan emniyet kemeri sayesinde bebeğinizin içinden düşme korkusu olmadan size de dolaylı yoldan güzel bir uyku yaşatacaktır. Bunun yanı sıra sallanmayı seven ve sallanmadan uyuyamayan bebekler için en iyi seçim bu beşikler diyebilirim. Bundan böyle bebeğinizi uyutmak için hiç yorulmayacaksınız.

Bu portatif bebek beşikleri bebeğinizin kendi hareketleriyle bile sallanabilme özelliğine sahip bu sayede de bebeğinizin gazının çıkmasına yardımcı olur. Kurulumu da çok kolaydır ve kurarken harici başka bir alete gereksinim duymayacaksınız. Yüksekliğini de istediğini gibi ayarlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra katlanabilme özelliğiyle piknik ve tatil için en ideal beşik türü portatif bebek beşikleridir. Bu beşiğe bebeğinizi gönül rahatlığıyla bu beşiklere yatırabilirsiniz. Ama bu portatif beşikler bebekler için tasarlanmış olsa da bu beşikleri alırken özenle araştırma yapıp bütçenizi sarsmayacak beşikler almanızı öneririm.

Bütçenizi sarsmamasının yanında bu portatif bebek beşiklerine bebeğinizi yatıracağınız için kesinlikle kaliteli olmasına özen gösterin. Bu yüzden alacağınız kalitesiz portatif beşiklerde beşiğin iskelet kısmının dağılması, kullanılan kimyasal boyaların beşikte kullanılan kumaşa geçme durumu var. Buda paranızın boşa gitmesi demektir. Bunun yanı sıra en önemlisi alacağınız kalitesiz bir portatif beşik, bebeğiniz de sağlık sorunlarına yol açabilir. Kaliteli bebek beşiklerini çocuk ürünleri satan mağazalardan bulabilirsiniz. Ama hem hoşunuza giden hem de bir çok özelliği bulunan portatif bebek beşiklerini bulmak için birçok mağaza gezmeniz gerekebilir. Bu da çok zahmetli bir iş demektir.

Bu yüzden size önerim alacağınız portatif beşiği online alışveriş sitelerinden seçmeniz. Seçerken de portatif bebek beşikleri 2013 diye aradığınız zaman en yeni ve en son moda ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu sitelere örnek olarak Hepsiburada ve Hızlı Al’ı örnek verebilirim. Bu markalar kaliteli ürünleri ile biliniyorlar ve uygun fiyata ve hoşunuza gidecek bir portatif beşiği rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kahverengi Portatif Bebek Beşikleri

Kırmızı Portatif Bebek Beşikleri

Mavi Portatif Beşik

Mor Portatif Bebek Beşikleri 2013

Pembe Portatif Bebek Beşikleri

Turuncu Portatif Bebek Beşikleri

Yeşil Portatif Beşik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir